Aktuálně

Profil firmy

Jsme dynamická společnost sledující nejnovější trendy v oboru a připravená plnit i nejnáročnější požadavky našich klientů z řad soukromých investorů i státních institucí. Velký důraz klademe na politiku jakosti, řídíme se systémy dle norem ČSN EN ISO 9001, 14001 a 18001. Dosáhli jsme toho, že naše jméno je v regionu spojováno především se seriózností, kvalitou a stabilitou. O rychlém rozvoji firmy svědčí velký počet realizovaných zakázek a spokojených investorů. Dodržujeme zásady poctivého podnikání při dodržování sjednaných termínů dokončení a kvality díla. Nemáme nedoplatky vůči orgánům státní správy a svým dodavatelům.

Naše stavební společnost je univerzálního zaměření. Mezi naše hlavní podnikatelské aktivity patří výstavba objektů občanské vybavenosti, výstavba rodinných domů, rekonstrukce rodinných domů, fasády a zateplovací systémy, výstavba průmyslových objektů, rekonstrukce objektů ve zdravotnictví, zámková dlažba, opravy a zhotovení komunikací, autodoprava atd. Po stavební stránce jsme soběstačná stavební firma, schopná pružně reagovat vlastní kapacitou dle potřeb jednotlivých staveb. Disponujeme nákladní dopravou a stroji. Vlastníme rovněž stavební výtahy a lešení, hutnící techniku atd.

Jsme schopni vlastními silami zajistit všechny hlavní stavební profese. Dále zabezpečit veškeré profese přidružené stavební výroby, a to klempířské, topenářské, instalatérské, tesařské, malířské apod. Tím je umožněna plynulost výrobního toku realizovaných zakázek. Specializované práce jsou zabezpečovány prostřednictvím subdodavatelů, se kterými jsme navázali dlouhodobou a úzkou spolupráci, a od kterých je vyžadována stejně vysoká kvalita práce, jako se uplatňuje v naší společnosti Jiří Bouška s.r.o. - stavební firma

Naši zaměstnanci se mohou prokázat dlouhodobými zkušenostmi při realizaci stavebních zakázek průmyslového, administrativního i bytového charakteru. Technické vybavení firmy ale i vysoká kvalita řemesel garantuje schopnost nabídnout zákazníkovi úplný servis, převzít jakoukoliv stavební zakázku a v požadovaných parametrech ji dokončit.

Právě jste: Stavební firma Profil firmy

Prodej a montáž plastových bazénů

Montáž nebo instalaci bazénu společnosti Waterair lze snadno uskutečnit během pár dní. Rodinné bazény jsme schopni zasadit i do omezených či těžce dostupných míst. Naši odborníci si se vším poradí rychle a především k Vaší maximální spokojenosti.

Rekonstrukce bytového jádra

Rekonstrukce bytového jádra patří k velkým větším rekonstrukcím v bytech, a proto je nutné jim věnovat perfektní přípravu. Pokud je ve vašem plánu rekonstrukce bytového jádra či celého bytu a budete mít zájem o naše služby, tak nám zavolejte a my se vám budeme rádi věnovat.

Zateplování panelových domů

V současné době asi není majitele domu, ať již rodinného, firemního či bytového, který by nevěděl, že zateplením, tedy dodatečně instalovanou tepelnou izolací, ušetří velké peníze na vytápění. Zateplení fasády nepřinese jen snížení nákladů na vytápění, ale i zvýšení zvukové propustnosti.

Střechy a klempířské práce

Součástí naších služeb je i montáž nových a rekonstrukci stávajích střech, budování půdních bytů formou suché výstavby a realizaci dřevostaveb.

Anketa

Budete letos provádět rekonstrukci vašeho bytu nebo domu?






Výsledky

Návštěvnost

Stavební firma Praha, stavby Praha - Stavební firma Bouška - stavby na klíčUživatelů dnes22
Stavební firma Praha, stavby Praha - Stavební firma Bouška - stavby na klíčZa týden2673
Stavební firma Praha, stavby Praha - Stavební firma Bouška - stavby na klíčMěsíc4261
Stavební firma Praha, stavby Praha - Stavební firma Bouška - stavby na klíčVše od 11/2010790270

Právě online: 7      
IP adresa: 44.222.64.76
Prohlížeč:   
Systém:  
Dnes: 23. Červen 2024

Stavební dozor

Zajištění kvality práce a použitých materiálů, urychlení stavby, úspora finančních prostředků. To je jen stručný přehled toho, co vám pohlídá stavební dozor. V případě zájmu o stavební dozor nebo spolupráci je pochopitelně úvodní konzultace se stavebníkem, včetně návštěvy staveniště či stavby zdarma.
Více info...

Zákaznická podpora

Nevíte si rady? Potřebujete, aby se Vám někdo věnoval?
Kontaktujte nás emailem nebo telefonicky a my se vynasnažíme.

Samozřejmě veškeré konzultace jsou bezplatné a nezávazné. Jde nám o Vaši spokojenost.

Stavební firma Praha, stavby na klíč Praha - Stavební firma Bouška   tel.: 604 777 314
Bazény Praha, stavby na klíč Praha - Stavební firma Bouška   email: bouska@stavby-naklic.cz
Bazény Praha, stavby na klíč Praha - Stavební firma Bouška   sídlo: google mapy