Aktuálně

Stavební dozor

Při samotné výstavbě rodinného domu je velmi důležitá kontrola provedených prací a vedení stavby autorizovaným inženýrem. Tuto práci zajišťuje stavební dozor také nazýván technický dozor. Stavební dozor ručí za správné provedení celého domu a dohlédne především na ty části stavby, které si klient jako laik nedokáže ohlídat sám. Jedná se například o správné vyztužení železobetonových konstrukcí, správný postup zdění, skladbu omítek dle technologických předpisů a spoustu jiných položek, které zpětně po výstavbě již nelze překontrolovat a které by mohly v budoucnosti způsobovat například praskliny nebo tepelné mosty. V konečném důsledku Vám tak stavební dozor může i spoustu peněz ušetřit, protože dokáže eliminovat zbytečné další práce a předejít budoucím zbytečným poruchám na domě.

V případě Vašeho zájmu jsme schopni Vám zajistit kvalitní technický dozor, který bude dohlížet na správný postup výstavby. Vždy doporučujeme prověřené profesionály.

Právě jste: Služby ve stavebnictví Stavební dozor

Prodej a montáž plastových bazénů

Montáž nebo instalaci bazénu společnosti Waterair lze snadno uskutečnit během pár dní. Rodinné bazény jsme schopni zasadit i do omezených či těžce dostupných míst. Naši odborníci si se vším poradí rychle a především k Vaší maximální spokojenosti.

Rekonstrukce bytového jádra

Rekonstrukce bytového jádra patří k velkým větším rekonstrukcím v bytech, a proto je nutné jim věnovat perfektní přípravu. Pokud je ve vašem plánu rekonstrukce bytového jádra či celého bytu a budete mít zájem o naše služby, tak nám zavolejte a my se vám budeme rádi věnovat.

Zateplování panelových domů

V současné době asi není majitele domu, ať již rodinného, firemního či bytového, který by nevěděl, že zateplením, tedy dodatečně instalovanou tepelnou izolací, ušetří velké peníze na vytápění. Zateplení fasády nepřinese jen snížení nákladů na vytápění, ale i zvýšení zvukové propustnosti.

Střechy a klempířské práce

Součástí naších služeb je i montáž nových a rekonstrukci stávajích střech, budování půdních bytů formou suché výstavby a realizaci dřevostaveb.

Anketa

Budete letos provádět rekonstrukci vašeho bytu nebo domu?


Výsledky

Návštěvnost

Stavební firma Praha, stavby Praha - Stavební firma Bouška - stavby na klíčUživatelů dnes28
Stavební firma Praha, stavby Praha - Stavební firma Bouška - stavby na klíčZa týden28
Stavební firma Praha, stavby Praha - Stavební firma Bouška - stavby na klíčMěsíc6994
Stavební firma Praha, stavby Praha - Stavební firma Bouška - stavby na klíčVše od 11/2010798148

Právě online: 5      
IP adresa: 44.192.44.30
Prohlížeč:   
Systém:  
Dnes: 22. Červenec 2024

Stavební dozor

Zajištění kvality práce a použitých materiálů, urychlení stavby, úspora finančních prostředků. To je jen stručný přehled toho, co vám pohlídá stavební dozor. V případě zájmu o stavební dozor nebo spolupráci je pochopitelně úvodní konzultace se stavebníkem, včetně návštěvy staveniště či stavby zdarma.
Více info...

Zákaznická podpora

Nevíte si rady? Potřebujete, aby se Vám někdo věnoval?
Kontaktujte nás emailem nebo telefonicky a my se vynasnažíme.

Samozřejmě veškeré konzultace jsou bezplatné a nezávazné. Jde nám o Vaši spokojenost.

Stavební firma Praha, stavby na klíč Praha - Stavební firma Bouška   tel.: 604 777 314
Bazény Praha, stavby na klíč Praha - Stavební firma Bouška   email: bouska@stavby-naklic.cz
Bazény Praha, stavby na klíč Praha - Stavební firma Bouška   sídlo: google mapy