Aktuálně

Certifikáty a normy

Email Tisk PDF

Úsilí zaměstnanců firmy dosahovat špičkové kvality při realizaci díla, dodržování pravidel při nakládání s odpady a v neposlední řadě dodržování bezpečnosti práce přispělo k získání certifikátů ČSN EN ISO 9001, 14001 A OHSAS 18001.

Jakost
CERTIFIKÁT ČSN EN ISO 9001:2001 na provádění staveb včetně jejich změn, udržování prací na nich a jejich odstraňování. Potvrzuje, že společnost má zaveden a udržován systém jakosti. Tento certifikát dokladuje systematický a důsledný přístup k realizovaným dílům.

Vztah k životnímu prostředí
CERTIFIKÁT ČSN EN ISO 14001:2005 na provádění staveb včetně jejich změn, udržování prací na nich a jejich odstraňování, inženýrská činnost v investiční výstavbě. Potvrzuje, že společnost má zaveden a udržován systém enviromentálního managementu jakosti. Tento certifikát dokladuje systematický a důsledný vztah k životnímu prostředí.

Bezpečnost práce
CERTIFIKÁT DQS - 18001/08/113. Tímto certifikátem společnost potvrzuje, že má zaveden a udržován systém managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci odpovídajícím požadavkům OHSAS 18001:1999.

Právě jste: Stavební firma Certifikáty a normy

Prodej a montáž plastových bazénů

Montáž nebo instalaci bazénu společnosti Waterair lze snadno uskutečnit během pár dní. Rodinné bazény jsme schopni zasadit i do omezených či těžce dostupných míst. Naši odborníci si se vším poradí rychle a především k Vaší maximální spokojenosti.

Rekonstrukce bytového jádra

Rekonstrukce bytového jádra patří k velkým větším rekonstrukcím v bytech, a proto je nutné jim věnovat perfektní přípravu. Pokud je ve vašem plánu rekonstrukce bytového jádra či celého bytu a budete mít zájem o naše služby, tak nám zavolejte a my se vám budeme rádi věnovat.

Zateplování panelových domů

V současné době asi není majitele domu, ať již rodinného, firemního či bytového, který by nevěděl, že zateplením, tedy dodatečně instalovanou tepelnou izolací, ušetří velké peníze na vytápění. Zateplení fasády nepřinese jen snížení nákladů na vytápění, ale i zvýšení zvukové propustnosti.

Střechy a klempířské práce

Součástí naších služeb je i montáž nových a rekonstrukci stávajích střech, budování půdních bytů formou suché výstavby a realizaci dřevostaveb.

Anketa

Budete letos provádět rekonstrukci vašeho bytu nebo domu?


Výsledky

Návštěvnost

Stavební firma Praha, stavby Praha - Stavební firma Bouška - stavby na klíčUživatelů dnes29
Stavební firma Praha, stavby Praha - Stavební firma Bouška - stavby na klíčZa týden29
Stavební firma Praha, stavby Praha - Stavební firma Bouška - stavby na klíčMěsíc6995
Stavební firma Praha, stavby Praha - Stavební firma Bouška - stavby na klíčVše od 11/2010798149

Právě online: 3      
IP adresa: 44.192.44.30
Prohlížeč:   
Systém:  
Dnes: 22. Červenec 2024

Stavební dozor

Zajištění kvality práce a použitých materiálů, urychlení stavby, úspora finančních prostředků. To je jen stručný přehled toho, co vám pohlídá stavební dozor. V případě zájmu o stavební dozor nebo spolupráci je pochopitelně úvodní konzultace se stavebníkem, včetně návštěvy staveniště či stavby zdarma.
Více info...

Zákaznická podpora

Nevíte si rady? Potřebujete, aby se Vám někdo věnoval?
Kontaktujte nás emailem nebo telefonicky a my se vynasnažíme.

Samozřejmě veškeré konzultace jsou bezplatné a nezávazné. Jde nám o Vaši spokojenost.

Stavební firma Praha, stavby na klíč Praha - Stavební firma Bouška   tel.: 604 777 314
Bazény Praha, stavby na klíč Praha - Stavební firma Bouška   email: bouska@stavby-naklic.cz
Bazény Praha, stavby na klíč Praha - Stavební firma Bouška   sídlo: google mapy