Aktuálně

Stavby rodinných domů na klíč

Nabízíme rodinné domy na klíč z cihlových systému POROTHERM,HELUZ, SILKA a YTONG. Stavby na klíč provádíme buď podle Vašeho vlastního projektu nebo si můžete vybrat z naší široké nabídky typových staveb, které lze částečně upravit podle Vašich požadavků. Další možností je přenechat zpracování projektu našemu projektantovi, který dům na klíč navrhne přesně Vám na míru. Po ukončení realizace bude Váš nový dům na klíč připraven k nastěhování. Zaručujeme výbornou kvalitu staveb na klíč za výhodné ceny, které Vás jistě potěší. Nechte si od nás vypracovat podrobné řešení od přípravy stavby rodinného domu až po realizaci. Pokud se rozhodnete pro realizaci rodinného domu na klíč s námi, doporučujeme využít konzultace u nás ještě před koupí pozemku, tato služba je bezplatná a ušetříte si mnoho následných starostí a hlavně financí.

Rodinné domy na klíč stavějte s námi, ať nemusíte stavět znova.

Používáme materiály zejména od následujících výrobců:
Wienerberger, Heluz, Ytong, Porfix, H+ H, Styrotrade, Presbeton, Weber, Isover, Rockwool, Forting, Roben, Zapf, BEST, Renogum, KB-Blok

Právě jste: Služby ve stavebnictví Stavby rodinných domů na klíč

Prodej a montáž plastových bazénů

Montáž nebo instalaci bazénu společnosti Waterair lze snadno uskutečnit během pár dní. Rodinné bazény jsme schopni zasadit i do omezených či těžce dostupných míst. Naši odborníci si se vším poradí rychle a především k Vaší maximální spokojenosti.

Rekonstrukce bytového jádra

Rekonstrukce bytového jádra patří k velkým větším rekonstrukcím v bytech, a proto je nutné jim věnovat perfektní přípravu. Pokud je ve vašem plánu rekonstrukce bytového jádra či celého bytu a budete mít zájem o naše služby, tak nám zavolejte a my se vám budeme rádi věnovat.

Zateplování panelových domů

V současné době asi není majitele domu, ať již rodinného, firemního či bytového, který by nevěděl, že zateplením, tedy dodatečně instalovanou tepelnou izolací, ušetří velké peníze na vytápění. Zateplení fasády nepřinese jen snížení nákladů na vytápění, ale i zvýšení zvukové propustnosti.

Střechy a klempířské práce

Součástí naších služeb je i montáž nových a rekonstrukci stávajích střech, budování půdních bytů formou suché výstavby a realizaci dřevostaveb.

Anketa

Budete letos provádět rekonstrukci vašeho bytu nebo domu?






Výsledky

Návštěvnost

Stavební firma Praha, stavby Praha - Stavební firma Bouška - stavby na klíčUživatelů dnes61
Stavební firma Praha, stavby Praha - Stavební firma Bouška - stavby na klíčZa týden2712
Stavební firma Praha, stavby Praha - Stavební firma Bouška - stavby na klíčMěsíc4300
Stavební firma Praha, stavby Praha - Stavební firma Bouška - stavby na klíčVše od 11/2010790309

Právě online: 9      
IP adresa: 44.222.64.76
Prohlížeč:   
Systém:  
Dnes: 23. Červen 2024

Stavební dozor

Zajištění kvality práce a použitých materiálů, urychlení stavby, úspora finančních prostředků. To je jen stručný přehled toho, co vám pohlídá stavební dozor. V případě zájmu o stavební dozor nebo spolupráci je pochopitelně úvodní konzultace se stavebníkem, včetně návštěvy staveniště či stavby zdarma.
Více info...

Zákaznická podpora

Nevíte si rady? Potřebujete, aby se Vám někdo věnoval?
Kontaktujte nás emailem nebo telefonicky a my se vynasnažíme.

Samozřejmě veškeré konzultace jsou bezplatné a nezávazné. Jde nám o Vaši spokojenost.

Stavební firma Praha, stavby na klíč Praha - Stavební firma Bouška   tel.: 604 777 314
Bazény Praha, stavby na klíč Praha - Stavební firma Bouška   email: bouska@stavby-naklic.cz
Bazény Praha, stavby na klíč Praha - Stavební firma Bouška   sídlo: google mapy