Aktuálně

Bazénová dlažba a lemy

Jedno z předpokládání na dnešní kritéria rodinných domů je mít svůj vlastní bazén. Lemy na okraji bazénu dělají působnost jištění od přetékající se vody a nedávají přelité vodě dostat se zpět. Námi dělané lemové kámeny mají vzhled přírodního kamene, jeho drsný povrch eliminuje možnost uklouznutí. Pro sladění bazénu a okolí se vyrábí tyto dlaždice s analogickým vzorem přírodního kamene. Dnes lem je ve dvou vzorech, vápenec a mělká žula. Chodníková dlaždice je stejně vyráběná k odpovídajícími lemu.

Použitím kvalitních surovin a využitím mnohaleté zkušenosti s výrobou zaručuje vysokou kvalitu našich výrobků. Flexibilita výroby dovoluje zhotovit prakticky jakýkoliv atypický tvar, rozměr, či barvu produktů v krátkých dodacích termínech.

Právě jste: Bazény, jímky a septiky Bazénová dlažba a lemy

Prodej a montáž plastových bazénů

Montáž nebo instalaci bazénu společnosti Waterair lze snadno uskutečnit během pár dní. Rodinné bazény jsme schopni zasadit i do omezených či těžce dostupných míst. Naši odborníci si se vším poradí rychle a především k Vaší maximální spokojenosti.

Rekonstrukce bytového jádra

Rekonstrukce bytového jádra patří k velkým větším rekonstrukcím v bytech, a proto je nutné jim věnovat perfektní přípravu. Pokud je ve vašem plánu rekonstrukce bytového jádra či celého bytu a budete mít zájem o naše služby, tak nám zavolejte a my se vám budeme rádi věnovat.

Zateplování panelových domů

V současné době asi není majitele domu, ať již rodinného, firemního či bytového, který by nevěděl, že zateplením, tedy dodatečně instalovanou tepelnou izolací, ušetří velké peníze na vytápění. Zateplení fasády nepřinese jen snížení nákladů na vytápění, ale i zvýšení zvukové propustnosti.

Střechy a klempířské práce

Součástí naších služeb je i montáž nových a rekonstrukci stávajích střech, budování půdních bytů formou suché výstavby a realizaci dřevostaveb.

Anketa

Budete letos provádět rekonstrukci vašeho bytu nebo domu?


Výsledky

Návštěvnost

Stavební firma Praha, stavby Praha - Stavební firma Bouška - stavby na klíčUživatelů dnes34
Stavební firma Praha, stavby Praha - Stavební firma Bouška - stavby na klíčZa týden2685
Stavební firma Praha, stavby Praha - Stavební firma Bouška - stavby na klíčMěsíc4273
Stavební firma Praha, stavby Praha - Stavební firma Bouška - stavby na klíčVše od 11/2010790282

Právě online: 4      
IP adresa: 44.222.64.76
Prohlížeč:   
Systém:  
Dnes: 23. Červen 2024

Stavební dozor

Zajištění kvality práce a použitých materiálů, urychlení stavby, úspora finančních prostředků. To je jen stručný přehled toho, co vám pohlídá stavební dozor. V případě zájmu o stavební dozor nebo spolupráci je pochopitelně úvodní konzultace se stavebníkem, včetně návštěvy staveniště či stavby zdarma.
Více info...

Zákaznická podpora

Nevíte si rady? Potřebujete, aby se Vám někdo věnoval?
Kontaktujte nás emailem nebo telefonicky a my se vynasnažíme.

Samozřejmě veškeré konzultace jsou bezplatné a nezávazné. Jde nám o Vaši spokojenost.

Stavební firma Praha, stavby na klíč Praha - Stavební firma Bouška   tel.: 604 777 314
Bazény Praha, stavby na klíč Praha - Stavební firma Bouška   email: bouska@stavby-naklic.cz
Bazény Praha, stavby na klíč Praha - Stavební firma Bouška   sídlo: google mapy