Aktuálně

Dodávka a montáž jímek

Vyrábíme jímky, nádrže, akumulační nádrže kruhové (válcové), hranaté, hranaté ze stěnových prvků, ale je možné vyrobit jímky jiných tvarů podle přání a potřeb zákazníka. Jímky jsou vyrobeny z polypropylenu nebo polyethylenu dle účelu využití. Tloušťka použitého materiálu je 5-80mm podle typu jímky. Jímky jsou konstruovány jako vodotěsná vložka určená k obetonování. Vstupní potrubí má průměr DN100-150 dle velikosti jímky, projektu či přání zákazníka. Vstupní komínek má průměr 600mm a výšku 300mm (výšku lze upravit dle přání zákazníka) a je opatřen poklopem.

Jímky se usazují do terénu na rovnou betonovou desku. Skrz vyztužovací žebra se protáhnou armovací dráty pro lepší spojení s betonem. Obetonování se provádí suchým betonem bez hutnění a za současného napouštění vody. Hladina vody vždy musí být o 30-50cm výše než úroveň betonu. Obetonování se provádí po vrstvách max. 75cm za den. Strop jímky je konstruován jako vodotěsný a není určen k nesení nadložní zeminy, pocházení nebo pojíždění. Způsob přebetonování jímky musí určit statik podle způsobu zatížení. Rovněž v místech kde se vyskytuje spodní voda či jiný vnější tlak na jímku určí způsob osazení statik.

U každé jímky je provedena zkouška vodotěsnosti a je k ní vystaven protokol o zkoušce vodotěsnosti.

Právě jste: Bazény, jímky a septiky Dodávka a montáž jímek

Prodej a montáž plastových bazénů

Montáž nebo instalaci bazénu společnosti Waterair lze snadno uskutečnit během pár dní. Rodinné bazény jsme schopni zasadit i do omezených či těžce dostupných míst. Naši odborníci si se vším poradí rychle a především k Vaší maximální spokojenosti.

Rekonstrukce bytového jádra

Rekonstrukce bytového jádra patří k velkým větším rekonstrukcím v bytech, a proto je nutné jim věnovat perfektní přípravu. Pokud je ve vašem plánu rekonstrukce bytového jádra či celého bytu a budete mít zájem o naše služby, tak nám zavolejte a my se vám budeme rádi věnovat.

Zateplování panelových domů

V současné době asi není majitele domu, ať již rodinného, firemního či bytového, který by nevěděl, že zateplením, tedy dodatečně instalovanou tepelnou izolací, ušetří velké peníze na vytápění. Zateplení fasády nepřinese jen snížení nákladů na vytápění, ale i zvýšení zvukové propustnosti.

Střechy a klempířské práce

Součástí naších služeb je i montáž nových a rekonstrukci stávajích střech, budování půdních bytů formou suché výstavby a realizaci dřevostaveb.

Anketa

Budete letos provádět rekonstrukci vašeho bytu nebo domu?


Výsledky

Návštěvnost

Stavební firma Praha, stavby Praha - Stavební firma Bouška - stavby na klíčUživatelů dnes220
Stavební firma Praha, stavby Praha - Stavební firma Bouška - stavby na klíčZa týden220
Stavební firma Praha, stavby Praha - Stavební firma Bouška - stavby na klíčMěsíc2069
Stavební firma Praha, stavby Praha - Stavební firma Bouška - stavby na klíčVše od 11/2010784734

Právě online: 5      
IP adresa: 3.239.11.178
Prohlížeč:   
Systém:  
Dnes: 19. Květen 2024

Stavební dozor

Zajištění kvality práce a použitých materiálů, urychlení stavby, úspora finančních prostředků. To je jen stručný přehled toho, co vám pohlídá stavební dozor. V případě zájmu o stavební dozor nebo spolupráci je pochopitelně úvodní konzultace se stavebníkem, včetně návštěvy staveniště či stavby zdarma.
Více info...

Zákaznická podpora

Nevíte si rady? Potřebujete, aby se Vám někdo věnoval?
Kontaktujte nás emailem nebo telefonicky a my se vynasnažíme.

Samozřejmě veškeré konzultace jsou bezplatné a nezávazné. Jde nám o Vaši spokojenost.

Stavební firma Praha, stavby na klíč Praha - Stavební firma Bouška   tel.: 604 777 314
Bazény Praha, stavby na klíč Praha - Stavební firma Bouška   email: bouska@stavby-naklic.cz
Bazény Praha, stavby na klíč Praha - Stavební firma Bouška   sídlo: google mapy