Aktuálně

Dodávka plastových bazénu

Námi dodávané bazény jsou vyrobeny z polypropylenu Polystone® síly 5 mm v několika odstínech modré a tyrkysové barvy a v jedné metalické barvě. Patentovaný materiál vysoké kvality Polystone® od firmy Plastics Group je odolný vůči UV záření i bazénové chemii, je mrazuvzdorný a zdravotně nezávadný. Na zimu není nutné bazén vypouštět. Propracovaná technologie výroby zajišťuje dokonalé sváry - pouze jeden svár na dně bazénu (resp. dva při šířce bazénu nad 3m), obvod svařen na jediném místě polyfúzní technikou beze svaru. Výrobní technologie umožňuje libovolně přizpůsobit tvar a rozměry bazénu přání zákazníka. Hloubku bazénu lze volit v rozmezí 1,0 - 1,6m (vždy po 10cm).

Pevnost bazénového skeletu zajišťuje výztužný límec a obvodové žebrování z polypropylenu tloušťky 15mm. Bazény jsou standardně olemovány hadicovým lemem nebo je lze ukončit segmentovou (pískovcovou) dlažbou.

Právě jste: Bazény, jímky a septiky Dodávka plastových bazénu

Prodej a montáž plastových bazénů

Montáž nebo instalaci bazénu společnosti Waterair lze snadno uskutečnit během pár dní. Rodinné bazény jsme schopni zasadit i do omezených či těžce dostupných míst. Naši odborníci si se vším poradí rychle a především k Vaší maximální spokojenosti.

Rekonstrukce bytového jádra

Rekonstrukce bytového jádra patří k velkým větším rekonstrukcím v bytech, a proto je nutné jim věnovat perfektní přípravu. Pokud je ve vašem plánu rekonstrukce bytového jádra či celého bytu a budete mít zájem o naše služby, tak nám zavolejte a my se vám budeme rádi věnovat.

Zateplování panelových domů

V současné době asi není majitele domu, ať již rodinného, firemního či bytového, který by nevěděl, že zateplením, tedy dodatečně instalovanou tepelnou izolací, ušetří velké peníze na vytápění. Zateplení fasády nepřinese jen snížení nákladů na vytápění, ale i zvýšení zvukové propustnosti.

Střechy a klempířské práce

Součástí naších služeb je i montáž nových a rekonstrukci stávajích střech, budování půdních bytů formou suché výstavby a realizaci dřevostaveb.

Anketa

Budete letos provádět rekonstrukci vašeho bytu nebo domu?


Výsledky

Návštěvnost

Stavební firma Praha, stavby Praha - Stavební firma Bouška - stavby na klíčUživatelů dnes11
Stavební firma Praha, stavby Praha - Stavební firma Bouška - stavby na klíčZa týden2662
Stavební firma Praha, stavby Praha - Stavební firma Bouška - stavby na klíčMěsíc4250
Stavební firma Praha, stavby Praha - Stavební firma Bouška - stavby na klíčVše od 11/2010790259

Právě online: 2      
IP adresa: 44.222.64.76
Prohlížeč:   
Systém:  
Dnes: 23. Červen 2024

Stavební dozor

Zajištění kvality práce a použitých materiálů, urychlení stavby, úspora finančních prostředků. To je jen stručný přehled toho, co vám pohlídá stavební dozor. V případě zájmu o stavební dozor nebo spolupráci je pochopitelně úvodní konzultace se stavebníkem, včetně návštěvy staveniště či stavby zdarma.
Více info...

Zákaznická podpora

Nevíte si rady? Potřebujete, aby se Vám někdo věnoval?
Kontaktujte nás emailem nebo telefonicky a my se vynasnažíme.

Samozřejmě veškeré konzultace jsou bezplatné a nezávazné. Jde nám o Vaši spokojenost.

Stavební firma Praha, stavby na klíč Praha - Stavební firma Bouška   tel.: 604 777 314
Bazény Praha, stavby na klíč Praha - Stavební firma Bouška   email: bouska@stavby-naklic.cz
Bazény Praha, stavby na klíč Praha - Stavební firma Bouška   sídlo: google mapy